Ρεάλ Ρεάλ Ρεάλ γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια «Μακριά από τη σκιά του Μουρίνιο» > 자유게시판

본문 바로가기

자유게시판

Ρεάλ Ρεάλ Ρεάλ γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια «Μακριά από…

페이지 정보

작성자Natalie 댓글댓글 0건 조회조회 2회 작성일 24-07-10 02:06

본문

γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια Την πίστη του ότι αυτή είναι η σωστή στιγμή για να ξεφύγει από τη σκιά του Ζοσέ Μουρίνιο εξέφρασε ο Αΐτορ Καράνκα, μοιχεια συμφωνώντας για δυόμιση χρόνια να αναλάβει την τεχνική ηγεσία της......
E4CA00778C7C89C8FA6F9E1EB734D4FA.jpg
«Μακριά από τη σκιά του Μουρίνιο» γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια Στον πάγκο της Μίντελσμπρο ο Αΐτορ Καράνκα




Την πίστη του ότι αυτή είναι η σωστή στιγμή για να ξεφύγει από τη σκιά του Ζοσέ Μουρίνιο εξέφρασε ο Αΐτορ Καράνκα, γραφεια ντετεκτιβ συμφωνώντας για δυόμιση χρόνια να αναλάβει την τεχνική ηγεσία της Μίντελσμπρο.



Ο πρώην παίκτης και βοηθός προπονητής της Ρεάλ Μαδρίτης, γραφεια ντετεκτιβ υπήρξε συνεργάτης του Μουρίνιο, τα τρία χρόνια που ο τεχνικός της Τσέλσι, παρακολουθηση κινητου ήταν στο «τιμόνι» της « βασίλισσας».



«Ήμουν τρία χρόνια δίπλα στο Ζοσέ, και με υποστήριζε κάθε μέρα. Έμαθα πολλά από αυτόν και το επιτελείο του και νομίζω πως πλέον είμαι έτοιμος να κάνω το δικό μου ξεκίνημα. Μπορείς να μάθεις τα πάντα από αυτόν εντός και εκτός των γραμμών του γηπέδου. Είναι μοναδικός. Είναι απλά ο εκλεκτός», διαζυγιο δήλωσε ο νέος τεχνικός της

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

  • 메뉴 준비 중입니다.

010-8490-5058

평일 : 17:00 - 07:00
공휴일 휴무)

  • 상호 : 손오공
  • 대표 : 손오공
  • 주소 : 서울 강서구 마곡동
Copyright © 강서손오공 All rights reserved.